Zakázková výroba

Akvária
Akvárium je symbolem hojnosti a bohatství a nemělo by chybět v žádném interiéru. Kromě toho působí velmi esteticky a podílí se na tvorbě příjemného klimatu v interiéru.
Dodáváme kompletní sladkovodní akvária na míru od miniakvárií až po velká vestavěná včetně nábytku.
Akvárium může být tradiční chovné, které vyžaduje vaši péči a údržbu, nebo ve variantě „bezúdržbové akvárium“. Bezúdržbové akvárium je ve stejné cenové relaci jako běžné akvárium.
Zajišťujeme kompletní servis a údržbu.
Ukázky realizací, které si můžete objednat:

01_MAX_akvaria

16_MAX_akvaria

13_MAX_akvaria

14_MAX_akvaria

15_MAX_akvaria

11_MAX_akvaria

12_MAX_akvaria

09_MAX_akvaria

10_MAX_akvaria

07_MAX_akvaria

05_MAX_akvaria

06_MAX_akvaria

03_MAX_akvaria

04_MAX_akvaria

02_MAX_akvaria

Fontány a vodopády
Dodáváme také interiérové fontány a vodopády různých tvarů, barev a velikostí. Vše je zakázková ruční výroba dle vašich požadavků. Na přání také zhotovíme samotné pozadí do vašeho akvária nebo i kompletní terárium včetně veškerého vybavení. Tato pozadí lze také použít samostatně jako dekorace do interiéru.
… další ukázky:

 

01_MAX_fontany

01_MAX_pozadi

03_MAX_pozadi

02_MAX_pozadi

04_MAX_pozadi

05_MAX_pozadi

06_MAX_pozadi

07_MAX_pozadi

08_MAX_pozadi

08_MAX_akvaria

Služby
Kromě prodeje, instalace a údržby akvárií vám také můžeme nabídnout rady, pokud si chcete akvárium založit sami a sami ho také udržovat. Poradíme vám s výběrem správného místa pro akvárium, s výběrem jeho velikosti, zařízení a vybavení a také s výběrem rostlin a živočichů.

Při realizaci akvárií spolupracujeme s firmou Veřejné akvárium v České Lípě, kde můžete navštívit stálou výstavu akvarijních ryb, která je součástí prodejny. Pozadí akvárií je vyrobeno z umělého kamene. Tento „kámen“ je vyroben z pěnového polystyrenu, proto jsou tyto dekorace velmi lehké a nezatěžují nábytek. Každý výrobek je originál vyroben na přání dle požadavků a možností klienta.